Úspory ztracené ve starých smlouvách
480
post-template-default,single,single-post,postid-480,single-format-standard,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive

Úspory ztracené ve starých smlouvách

Stále častěji potkávám lidi, kteří si stěžují, že i když mají slušné zaměstnání, děti už trochu odrostly nebo je naopak dosud nemají, a vydělávají oba, pořád mají hluboko do kapsy.  Nemohou si dovolit žít v klidu a plnit své sny. Důvodů, proč tomu tak je, může být určitě nepočítaně. Od špatného hospodaření po vydávání prostředků jiným směrem než je obecný zájem rodiny. Znalost finanční gramotnosti uvízla v naší malebné zemi ve stojatých vodách a zatímco svět na západ od nás pádil mílovými kroky, našinec si neví s penězi dodnes často rady. Mnohdy nezaregistroval, že může najít ve svém okolí schopného finančního poradce, který mu nejen „napíše“ nějakou tu smlouvu a už ho nikdy více nevidí. Ale naopak mu pomůže k prosperitě tím, že dílky v pomyslné finanční skládačce propojí a je mu po boku, aby korigoval případné výkyvy.

Nemůžu analyzovat všechny cesty vedoucí k problému, ale vždy mě napadá stejná otázka, protože podobných rodin jsem viděla opravdu hodně. Kdy jste si naposledy procházeli své staré smlouvy? Víte, co všechno v krabici nebo šuplíku máte? Máte ve smlouvách aktuální údaje a odpovídá všechno, co platíte, vašim potřebám? Jaké máte podmínky třeba ve své hypotéce? Proč vynakládáte za povinné ručení o polovinu více a přitom máte slabší jištění? Že jste ho víc jak dva roky neměnili? Chyba!

Takže pokud chcete udělat něco pro sebe a svou rodinu, projděte si všechny pojistné, úvěrové, leasingové a investiční smlouvy (včetně stavebka a penzijka). A pokud si nebudete vědět rady, budete chtít vidět nějaká srovnání či projít si možnosti řešení, sbalte vše na jednu kupku a kontaktujte mě. Mé služby jsou zdarma a konečné řešení je vždycky na vás.