Pojištění dětí, nezbytná prevence vaší rodiny
566
post-template-default,single,single-post,postid-566,single-format-standard,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive

Pojištění dětí, nezbytná prevence vaší rodiny

V poslední době stále narážím na internetu na prosby maminek o podporu pro jejich nemocné děti. Nebudu tvrdit, že to se mnou nic nedělá. Děti jsou to nejdražší, co na světě máme a stejně jako každá jiná matka mám pro tyhle situace zvláštní cit. Ale stejně tak si říkám, jestli tohle je ta správná cesta. A vždy hned doplním : “Proč své děti nepojistíte?“ Za pár korun měsíčně budete v klidu a tyhle stavy se vám s největší pravděpodobností vyhnou.

Pojistka na dítě je opravdu nenákladný produkt, který se ve vysokých limitech plnění pohybuje za měsíc asi jako dvě nebo tři krabičky cigaret vášnivého kuřáka. Dítěti a své rodině zajistíte finanční podporu v případě krátkodobých problémů jako je úraz nebo třeba pobyt v nemocnici. Ale řeší také dlouhodobé problémy, na které jste tímto připraveni – jako vážné nemoci, operace či trvalé následky po úrazech. Dnešní moderní pojistky dávají také možnost nastavení doprovodu do nemocnice či paragrafu, takže starost o dítě na úkor finanční ztráty mohou rodiče dobře kompenzovat.

Co říci závěrem? Pokud nemáte své děti pojištěné, aspoň nad tím zauvažujte. Vstupní podmínky mladého človíčka, který je netknutý nemocí i úrazem, je ideálním stavem. V případě nemoci je pojištění omezenější, ale přesto i tak sjednatelné. A pokud se vám zdá, že platíte za pojistku svého dítěte víc než za tři balíčky cigaret, ozvěte se určitě! Nabídnu vám nezávazné srovnání, aby vaše podmínky i cena byly co nejlepší.