Novinky z ČPP – produktové úpravy pojištění vozidel
597
post-template-default,single,single-post,postid-597,single-format-standard,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive

Novinky z ČPP – produktové úpravy pojištění vozidel

Od 1.4. dochází k úpravám v povinném ručení (POV) a havarijním pojištění (HAV). Doplňkově lze sjednat nové pojištění KLIKA a u skel dochází ke zkrácení časového období pro odečtení spoluúčasti. Nově bude možné nabídnout a sjednat vybraná doplňková pojištění za zvýhodněnou cenu i ke Speciálu POV (50mil/50mil), což bylo dosud možné jen u Supru POV (111mil/111mil).

Při opravě poškozeného vozidla ve smluvním servisu bude mít klient nárok na slevu ze spoluúčasti na HAV ve výši 2.000,-Kč. Sleva může být maximálně nulová, takže při sjednání spoluúčasti 1.000,-Kč se odečítá pouze tato částka. Nárok na slevu budou mít stávající i noví klienti od 1.4.2017.

Doplňkové pojištění KLIKA kryje škody na vlastním pojištěném vozidle a to pouze v případě, že toto vozidlo v dané chvíli způsobilo újmu na zdraví či majetku třetí osobě a řidiči (viníkovi) vznikla povinnost újmu nahradit z POV. Škody mohou být způsobeny v důsledku střetu, pádu nebo nárazu vozidla na překážku či zvíře. Krytí je do stanovené výše limitu za předpokladu splnění podmínek – např. nehoda bez alkoholu, s platným ŘP apod. Lze jej sjednat i dodatkem ke stávající smlouvě.

Pokud dojde k provedení prohlídky na DRIVE IN, časové období pro odečtení spoluúčasti bude u pojištění skel zkráceno ze 6 na 3 měsíce. V prvních 3 měsících nebude nárokována žádná spoluúčast. Na dobrovolnou vstupní prohlídku na pracovištích DRIVE IN se nemusíte objednávat. V případě, že je sklo nepoškozené, technik ofotí zelenou kartu ČPP a vloží ji do systému k příslušné smlouvě.

Pokud máte zájem o kalkulaci a srovnání s vaší stávající pojistkou, neváhejte mě kontaktovat.