OK PORTFOLIA aneb bezpečné zhodnocení vašich úspor
606
post-template-default,single,single-post,postid-606,single-format-standard,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive

OK PORTFOLIA aneb bezpečné zhodnocení vašich úspor

Makléřská společnost OK KLIENT, a.s., se kterou úzce spolupracuji, sleduje bedlivě současný stav na finančních trzích a pomáhá svým klientům v zhodnocování naspořených prostředků.

Na trhu je hodně subjektů, které nejenže si nechávají klienty platit za půjčení vlastních peněz, ale v konečném důsledku ani nenabízejí výsledné úrokové navýšení. A tak český člověk platí a platí a ač si myslí, že na konci cesty ho čeká těžce získaný balík peněz, většinou, bohužel, spláče nad výdělkem.

Jak je to s vámi? Máte přehled o nabízených úrokových sazbách na trhu? Třeba vám přijde vhod jednoduchý přehled produktů, kterými „spoří“ lidé nejčastěji:

Produkt Úrokové zhodnocení
Běžný účet v bance cca 0,00% p.a.
Spořící účet v bance cca 0,50% p.a.
Terminovaný vklad na 1 rok cca 0,65% p.a.
Penzijní připojištění cca 0,40-1,40% p.a.
Stavební spoření cca 0,50% p.a.

 
Jak se vám takové zhodnocení líbí? Člověku se nabízí myšlenka, proč vůbec své peníze někam dává, když veškeré úrokové navýšení pokryje inflace, která je dnes kolem 2,3% (dlouhodobě kolem 2%). Pak je to velmi smutný výsledek a není divu, že se stále vaše finanční situace nelepší.

Pokud se rozhodnete své těžce vydělané peníze investovat, vyvstane před vámi určitě otázka – KAM? S investováním vždy souvisí jistá investiční rizika, to ví asi každý. Není třeba investicím do hloubky rozumět, pokud máte v dosahu poradce, který vám produkty nejen představí, ale i doporučí a přizpůsobí vašim potřebám. A následně dlouhodobě servisuje.

V rámci OK KLIENT, a.s. vypracoval investiční analytik společnosti tři vzorová portfolia, která pomáhají minimalizovat investiční rizika a naopak maximalizovat výnos. Jedná se o strategii konzervativní, vyváženou a dynamickou a jejich úroková sazba se pohybuje mezi 3-7% vzhledem k potřebám klienta.