Zajistěte si snížení úrokové sazby vaší hypotéky už nyní !
651
post-template-default,single,single-post,postid-651,single-format-standard,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive

Zajistěte si snížení úrokové sazby vaší hypotéky už nyní !

Máte  hypotéční úvěr na svůj byt či dům a vaše úroková sazba je tři, čtyři nebo pět procent ? Nic neobvyklého. I když vám končí fixace úvěru až příští léto, lepší podmínky si můžete zajistit už nyní. Refinancovat úvěr lze totiž až rok dopředu!

Když se ohlédnu po úrokových sazbách konce minulého roku, hodnoty se hýbaly kolem nádherných 1,5%, v těch nejkrásnějších případech i 1,29%. Po půl roce se pozvolna vyšplhaly o půl procenta nahoru, takž se nyní pohybujeme v nejlepším případě kolem 2%. Posílením koruny lze očekávat, že se úrokové sazby budou pozvolna zvyšovat, takže pokud máte smlouvu, jejíž fixace do roka končí, není na co čekat.

Podepíšete novou smlouvu s aktuálním úrokem, která nabude platnosti skončením té současné a nemusíte mít obavy, že by se úroky vyšplhaly tam, kam si nepřejete. Opačný případ, že by se sazby snížily do roka na loňská maxima, s největší pravděpodobností totiž nehrozí.