Refinancování hypoték v dobrých úrokových sazbách
694
post-template-default,single,single-post,postid-694,single-format-standard,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive

Refinancování hypoték v dobrých úrokových sazbách

Jste majiteli hypotéčního úvěru, kterému končí fixační období za necelý rok? Vaše úroková sazba je mezi 3-6% a jen se netrpělivě otáčíte, jak úrokové sazby po svém minimu opět pomalu stoupají a vy tak svou velkou úsporu zase prošvihnete? Tak se přestaňte obávat, protože refinancovat můžete až rok předem!

Neznamená to, že pro vás stávající podmínky končí dnem podpisu nové smlouvy. To určitě ne. Zajistíte si pouze v předstihu podmínky, které mají klienti v bankách v ten konkrétní okamžik a budete  v klidu, že zlepšení vaší finanční situace je dopředu zajištěné. Jelikož se neočekává jakýkoliv zlom úrokových sazeb směrem k nižším hodnotám, je nezadržitelné, že porostou. Jak rychle a kam až je věcí analytiků a nelze je s přesností dnes určit.

V každém případě, chyťte svou šanci za pačesy a nechte si srovnat možnosti v jednotlivých bankách, ať víte, jak to kde chodí. Každým měsícem se sazby mění a nejhorší je zjištění, že jsme opět něco prošvihli.

Ráda vám budu při refinancování nápomocna. Můžete se na mě obrátit.