Sloučení půjček partnerů nebo rovnou celé rodiny? Žádný problém!
725
post-template-default,single,single-post,postid-725,single-format-standard,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive

Sloučení půjček partnerů nebo rovnou celé rodiny? Žádný problém!

Fakt, že je možné konsolidovat několik půjček do jedné, včetně závazků partnerů nebo celé rodiny, neví stále mnoho z Čechů. Přesto, že to funguje již několik let, lze ušetřit velký objem finančních prostředků, je možné konsolidovat nejen úvěry, ale i kreditní karty a kontokorenty, spousta lidí téhle možnosti zatím nevyužívá. A to je velká škoda.

Prakticky to znamená, že pokud platí jeden z partnerů úvěr a druhý z dvojice platí další úvěr s kreditkou, jejich půjčky je možné spojit a snížit tak měsíční platbu i celkovou úsporu. Mnohdy velmi podstatně. Totéž platí v rámci rodinných vztahů. Že jste to nevěděli?

Pro mnoho rodin se tak otevírá možnost osvobození se od dluhů tím, že se úvěr s velkým úrokovým zatížením přesune z přeúvěrovaného, registry neprůchozího člena rodiny (i když mnohdy schopného splácet) na někoho, kdo má v bance lepší výchozí postavení. Zlepší se podmínky úvěru a tím je snazší dostat se z problémů rychleji a bezbolestněji.