Máte své dítě již pojištěné?
757
post-template-default,single,single-post,postid-757,single-format-standard,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive

Máte své dítě již pojištěné?

Stále častěji se mi stává, že mě oslovují rodičové, jejichž dítko postihl nějaký závažný či méně závažný zdravotní problém a oni by rádi čerpali z pojistky, kterou nemají. Bohužel, v těchto případech nelze pomoci. Ditě se pojišťuje, když je zdravé. Stejně jako dospělí.

Proč byste měli mít své děti pojištěné? Za celkem nízkou částku měsíčně se pohybujete ve vysokých limitech a vaše plnění není zanedbatelné. Kromě sjednání klasické úrazovky, můžete dítě pojistit na závažná onemocnění a poranění, kam patří kolem 30 diagnóz. V miminkovském věku asi nejvíce využijete hospitalizaci i s doprovodem, kdy za zhruba 50Kč/měsíc získáváte 1000Kč/den s dítětem v nemocnici. Až odroste a jdete do práce, můžete si přidat denní dávku na paragraf od 5.dne až do 182.dne.

Neváhejte a zabezpečte dobře svou rodinu a to nejdražší, co doma máte.