TESLA investiční společnost jako alternativa ke stavebnímu spoření
755
post-template-default,single,single-post,postid-755,single-format-standard,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive

TESLA investiční společnost jako alternativa ke stavebnímu spoření

Přemýšleli jste, kam ukládat peníze, aby se vám příjemně rozmnožovaly s malým rizikem ztrát? Nelíbí se vám spoléhat na 1% p.a. výnosu stavebních spořitelen s daněným státním příspěvkem, který i bez daně činí maximálně 2.000 Kč ročně? Pak je tu pro vás konzervativní fond Realita od TESLA investiční společnosti.

Nemovitostní fond Realita je podle výsledků historicky nejúspěšnější z otevřených nemovitostních fondů v ČR. Fond byl založen v roce 2009. Dnes spravuje a pronajímá cca 20 nemovitostí v celkové hodnotě přes jednu miliardu korun. Zaměřuje se primárně na komerční nemovitosti v regionálních městech (kde je vyšší rentabilita než v Praze). Díky pravidelnému cashflow z pronájmu nemovitostí fond historicky vykazuje velmi stabilní růstový trend s čistým výnosem pro investory okolo 4 % p.a. Hrubé výnosové procento spravovaných nemovitostí je cca 7 % p.a. a nákladovost fondu cca 3 % p.a.

Minimální investice: 500 Kč

Informace o fondu najdete zde https://www.teslainvest.cz/

Sjednat smlouvu můžete u mě.