Pracovní neschopnost zaměstnance v pojistce
767
post-template-default,single,single-post,postid-767,single-format-standard,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive

Pracovní neschopnost zaměstnance v pojistce

Pokud je člověk zdravý většinou nepřemýšlí, že by ho mohla na delší dobu nějaká choroba vyloučit z pracovního procesu a odříznout jej tak od příjmu, na který je zvyklý. Bez ohledu na věk a pracovní zařazení se tahle situace může stát každému. Když má k tomu člověk závazky, které musí měsíčně splácet, situace se může až dramaticky vyhrotit.

V poslední době se setkávám celkem často s těmito případy. Přitom, když situace nastane, je řešení nulové.

Jak je to tedy s nemocenskými dávkami zaměstnance? Bez ohledu na to, zda dávky v nemoci vyplácí zaměstnavatel či Sociální správa, první měsíc se nedostanete přes 60%, druhý měsíc 66% a od 61.dne 72% mzdy zaměstnance. Stále nemáte náhradu své měsíční mzdy!

Jak dosáhnout toho, abyste byli stále na svých 100%, případně měli i něco navíc? Řešení je v životním pojištění, které tuhle možnost nabízí. Nemocí i úrazem, od 15. nebo 29.dne pracovní neschopnosti. Doplníte potřebný limit vzhledem k Vašemu výdělku a jste v klidu, ať se stane cokoliv.

Pojištění pracovní neschopnosti je jednou z položek, která nesmí chybět v žádné pojistce. Chrání Vás a Vaši rodinu před výpadkem příjmu a zajistí Váš životní standard. Máte ji sjednanou a dobře nastavenou?