Americká hypotéka
781
post-template-default,single,single-post,postid-781,single-format-standard,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive

Americká hypotéka

Zatímco běžný hypotéční úvěr slouží přísně jen ke koupi nemovitosti a její rekonstrukci, americká hypotéka nabízí financování čehokoliv. Jediné, co mají obě společné, je zástava nemovitosti bance.

K čemu může posloužit ? Její využití je všude tam, kde chybí vlastní prostředky, kupní cena je vysoká a můžeme zastavit nemovitost svou nebo své rodiny. Příkladem může být nákup nového auta, vinného sklípku nebo třeba studium potomků v zahraničí.  Možností použití je velmi široké.

Proč volit americkou hypotéku místo spotřebitelského úvěru ? Výhodou americké hypotéky je nízká úroková sazba velmi blízká hypotéce na bydlení, což zaručuje ve srovnání se spotřebitelským úvěrem nižší úrok a tím i nižší měsíční splátku a celkové přeplacení úvěru.