Konsolidace úvěrů – proč stále přeplácet?
793
post-template-default,single,single-post,postid-793,single-format-standard,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive

Konsolidace úvěrů – proč stále přeplácet?

Paní Jana si ve třech úvěrech postupně půjčila 650.000Kč, za které platí 13.000/měsíčně. Platila příšerné úroky a přitom byla zaměstnaná a registry byly bez problémů. Pomohla jsem ji zkonsolidovat úvěry v jeden na krásnou úrokovou sazbu 4,9% a platby snížila na 6.863Kč/měs. Úspora téměř poloviční!

Taky to tak máte? Úvěry, kreditky, kontokorenty, leasingy….. Platíte sotva dýcháte, aniž byste udělali změnu? Stačí se rozhodnout, ozvat se mi a nevyhazovat peníze oknem!