Cestovní pojištění – nezbytná součást dovolené
802
post-template-default,single,single-post,postid-802,single-format-standard,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive

Cestovní pojištění – nezbytná součást dovolené

A máme tady opět dobu dovolených, letních sportů, cestování a s nimi spojených rizik. Sjednáváte si cestovní pojištění v rámci tuzemské či zahraniční dovolené? V každém případě byste měli, zejména v rámci cestování do zahraničí.

Cena se váže na délku pobytu a sjednaná rizika. Určitě neopomeňte pojištění léčebných výloh, ze kterého se hradí pobyt v nemocnici, lékařská péče, operace, zubní ošetření, ale také převoz zpět domů, pokud je nezbytné. Já klientům doporučuji minimálně 5.000.000Kč, ať jsou připraveni na vše.

Pokud nemáte životní či rizikovou pojistku a v ní sjednaná rizika úrazu a odpovědnosti (pokud způsobíte újmu materiální nebo zdaravotní někomu jinému), můžete je přidat také. V neposlední řadě pojišťovny nabízí pojištění zájezdu, odletu, zavazadel a jiná rizika spojená s cestováním letadlem a přes cestovní kanceláře.

Rozdíly mezi pojišťovnami můžou být veliké, v případě potřeby se můžete ozvat.