ČPP má převratné změny pro mladé řidiče
848
post-template-default,single,single-post,postid-848,single-format-standard,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive

ČPP má převratné změny pro mladé řidiče

Od dubna rozjíždí Česká podnikatelská pojišťovna nový převratný produkt Auto Combi IV. Jako jediná pojišťovna na trhu nabízí zvýhodněný zápočet bonusu pro současné provozovatele , kteří nejsou současně majiteli vozidla.

Spousta mladých řidičů, provozovatelů vozidla, má ve svých pojistných smlouvách jiného majitele. Většinou se jedná o rodiče a to z důvodu vyššího bonusu a tím i nižší ceny pojistky.

ČPP přešla k započítávání bonusu z pozice provozovatele vozidla, což pro mnohé majitele auta znamená, že si mohou pojistku nově uzavřít na své jméno a bonus jim bude vypočítán za dobu, kdy byli „pouhými“ provozovateli. Mohou tak v roli „nového majitele“ získat i 50%, pokud byli provozovateli delší dobu !

U nově vzniklých smluv mám možnost sjednat až 35% slevy. Kontaktujte mě zde